T: 604 636 936

e.trzcinska@wcrb.pl

Networking

Aktualna sytuacja rynkowa nie napawa optymizmem. Wielu przedsiębiorców z niepokojem weszło w rok 2023, bacznie obserwując zachodzące zmiany i zastanawiając się jak się do nich adaptować.

W obecnym czasie wzajemne wsparcie i wymiana doświadczeń mogą okazać się cenniejsze, niż kiedykolwiek. Idealną przestrzeń do tego tworzą spotkania networkingowe, które weszły już na stałe do kalendarza wydarzeń biznesowych w wielu dużych miastach Polski.

Niestety w mniejszych społecznościach ich popularność wciąż jest jeszcze niewielka. Być może dlatego, że przedsiębiorcy nie znają i nie doceniają tej formy nawiązywania relacji biznesowych. Łatwa dostępność mediów społecznościowych daje pozorne poczucie istnienia na globalnym rynku, ale nie  przekłada się to na efekty biznesowe. Nierzadko barierą są obawy przed spotkaniem z konkurencją.  

Z drugiej jednak strony czasem nie doceniamy możliwości i potencjału lokalnego rynku.

Spotkania networkingowe stwarzają możliwość poznawania ludzi, którzy udzielają wsparcia i pomagają sobie wzajemnie rozwinąć karierę lub biznes. Umożliwiają nawiązywanie nowych kontaktów, są idealną przestrzenią dla wymiany zasobów, doświadczeń czy informacji, a także źródłem inspiracji. Nasze spotkania już dziś owocują nawiązanymi relacjami i współpracą między uczestnikami.

 Spotkania networkingowe dają także możliwość zaprezentowania się jako specjalista w swojej dziedzinie, zbudowania wizerunku osoby kompetentnej, zaprezentowania swojej marki. Dla młodych przedsiębiorców jest to świetna okazja do poznania bardziej doświadczonych kolegów, skorzystania z ich doświadczeń i porad.

Spotkania dają także przedsiębiorcom możliwość połączenia sił. Dzięki networkingom integrujemy środowisko przedsiębiorców, aby nasz głos był lepiej słyszany i brany pod uwagę np. przez lokalne władze.

Zatem jeśli:

Jeśli chciałbyś wystąpić jako specjalista w konkretnej dziedzinie
– skontaktuj się z nami.

Najbliższe spotkanie Networkingowe

 Kalendarz naszych spotkań networkingowych znajdziesz tutaj:

Kup bilet:

Poprzednie edycje

Wyszkowskie Spotkanie Networkingowe

Ostatnie przed wakacjami wyszkowskie spotkanie networkingowe, które odbędzie się 15.06.2023 w Centrum Rozwoju Biznesu przy ul. Harcerskiej 2, poświęcimy niezwykle ważnej tematyce łączenia macierzyństwa z pracą zawodową. Pomimo, że coraz więcej kobiet w

Czytaj więcej »

Umowy B2B – spotkanie networkingowe

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas sporządzania i zawierania umów z kontrahentami – o tym porozmawiamy na naszym kolejnym Spotkaniu Networkingowym, które odbędzie się 24.05.2023 w Centrum Rozwoju Biznesu przy ul. Harcerskiej 2.

Czytaj więcej »

Biznes z pasją – spotkanie networkingowe

„Biznes z pasją” pod takim hasłem przewodnim odbędzie się nasze kolejne Spotkanie Networkingowe, na które serdecznie zapraszamy przedsiębiorców (obecnych i przyszłych) z Wyszkowa i okolic. Swoim doświadczeniem budowania biznesu w

Czytaj więcej »