„Rola i Siła Kobiet w dzisiejszym świecie biznesu” pod takim hasłem przewodnim odbędzie się nasze Kolejne Spotkanie Networkingowe, na które serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców z Wyszkowa i okolic, oczywiście nie tylko kobiety. 

Temat przewodni wybraliśmy dlatego, że spotkanie odbędzie się w okolicach Dnia Kobiet, ale także, a może przede wszystkim dlatego, że w aktualnej sytuacji rynkowej i gospodarczej rola i siła kobiet nabiera nowego wymiaru i znaczenia.

Czy wiecie, że w krajach, na czele których w momencie wybuchu pandemii stały kobiety, takich jak Dania, Finlandia czy Niemcy odnotowano niższe wskaźniki zgonów z powodu Covid -19, niż w krajach pozostałych, ponieważ te liderki podejmowały niezwłocznie, trafne decyzje.

Czym charakteryzuje się kobiecy styl zarządzania i co jest mocną stroną kobiet w biznesie  – o tym właśnie będziemy rozmawiać już 15.03.2023.

Zapraszamy

Harmonogram spotkania: 

8:30 – 8:45 przywitanie uczestników, czas na kawę.

8:45 – 9:00 przedstawienie organizatorów i kilka słów o idei networkingu CRB.

9:00 – 10:30 warsztat szkoleniowy: „Rola i Siła Kobiet w dzisiejszym świecie biznesu”.

10:30 – 11:30 przedstawienie oferty/usługi/ każdego z uczestników spotkania, w formule: Kim jestem? Co robię? Jakie produkty/usługi oferuję? Co mnie wyróżnia?

11:30 – 12:00 dyskusja, networking, nawiązanie współpracy.

Spotkanie odbędzie się w naszym biurze coworkingowym przy ul. Harcerskiej 2, III piętro.

Koszt udziału: przy zakupie biletu do 08.03. 2023. –  69 zł, przy zakupie biletu po 08.03.2023. – 79 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Opłata zawiera: kawę/herbatę/wodę/ oraz wytrawno-słodkie przekąski.

Zapraszamy !