„Biznes z pasją” pod takim hasłem przewodnim odbędzie się nasze kolejne Spotkanie Networkingowe, na które serdecznie zapraszamy przedsiębiorców (obecnych i przyszłych) z Wyszkowa i okolic.
Swoim doświadczeniem budowania biznesu w oparciu o pasję podzielą się z Wami przedsiębiorcy, którzy stworzyli markę i odnoszą sukcesy na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym.
→Aneta Marchewka – fizjoterapeutka, pomysłodawczyni i współtwórczyni Cytrusowej Odnowy – Strefy Piękna i Relaksu.
Siła przyrody, jej zapachy i kolory, fascynują Anetę od najmłodszych lat i napełniają pozytywną energią. Między innymi dlatego, wyjechała ze swojego rodzinnego miasta Szczecina i zamieszkała pośród pięknych, nadbużańskich terenów.
Jej pasja to praca z ciałem. Wspiera swoich pacjentów, proponując naturalne rozwiązania. Wykorzystuje techniki manualne do walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, czy wzmożonym napięciem mięśni. Wierzy, że czysta moc natury oraz kojący dotyk działają ze zdwojoną siłą w walce ze stresem i bólem.
→Honorata Wyszyńska – kobieta, mama, żona, córka, siostra, przyjaciółka i koleżanka. Właścicielka sklepu Cztery Żywioły, w którym tworzy prawdziwe cuda. Spełnianie marzeń napędza ją do rozwoju, zarówno własnego jak i jej magicznego sklepu. Lubi wychodzić poza schematy.
Fascynują ją ludzie, ich piękno, energia i sposób bycia, a także ich historie, różnice i podobieństwa. W każdym człowieku odnajduje cząstkę siebie, gdyż wierzy, że jesteśmy dla siebie lustrem.
→Marta Francesca Grus – doula i psycholożka. „Bliżej siebie”, „Nosimy się” , „Mamy spokój” – to trzy hasła, które mieszczą w sobie jej życiową filozofię.
Pracuje głównie z rodzicami w czasie okołoporodowym – często towarzysząc im od momentu ciąży lub na etapie jej planowania. Prowadzi konsultacje indywidualne oraz tematyczne warsztaty grupowe.
Zajmuje się edukacją chustową, uczy rodziców masażu Shantala. Wspiera kobiety masażem szalami Rebozo, które związane są z meksykańską opieką okołoporodową. Prywatnie mama 3 dziewczynek w tym 2 bliźniaczek.
→PIOTR I PAWEŁ PRACOWNIA HANDMADE
Piotr z zawodu kucharz, Paweł – opiekun medyczny – z pasji i miłości do szycia stworzyli własną pracownię krawiecką. Każdy ich produkt to indywidualny, przemyślany projekt, wykonany z największą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.
Najpierw w ich głowach powstaje wizja. Na jej podstawie zaczynają projektowanie, a następnie przystępują do realizacji: poszukują najwyższej jakości tkanin, wybierają dodatki i wreszcie pracują przy maszynie. Gotowy produkt jest prasowany, starannie pakowany i wysyłany do Klienta, a na terenie powiatu wyszkowskiego często dostarczany osobiście. Cały proces to dzieło rąk, a maszyna to detal, który łączy to wszystko w jedność.
→Bartłomiej Trzciński – jak przystało na astrologiczną rybę – pasjonat nurkowania – woda to jego żywioł. Przedsiębiorca – właściciel marki BAT Diving.
Instruktor elitarnej organizacji nurkowej Global Underwater Explorers. Trener specjalistów sprzętowych i instruktorów nurkowania w Tecline Academy.
Współzałożyciel i członek zarządu polskiego oddziału Fundacji Ghost Diving. Bierze czynny udział w wielu międzynarodowych akcjach oczyszczania mórz i oceanów z tzw. sieci widmo.
Zapraszamy !
Harmonogram spotkania:
8:30 – 8:45 przywitanie uczestników, czas na kawę.
8:45 – 9:00 przedstawienie organizatorów i kilka słów o idei networkingu CRB.
9:00 – 11:00 dyskusja moderowana pt. „Jak zbudować biznes w oparciu o pasję?”
11:00 – 12:00 prezentacja ofert uczestników, networking, nawiązanie współpracy.
Spotkanie odbędzie się w naszym biurze coworkingowym przy ul. Harcerskiej 2, III piętro.
Koszt udziału: przy zakupie biletu do 09.04. 2023. – 69 zł, przy zakupie biletu po 09.04.2023. – 79 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.
Opłata zawiera: kawę/herbatę/wodę/ oraz wytrawno-słodkie przekąski.
Zapraszamy !