Ostatnie przed wakacjami wyszkowskie spotkanie networkingowe, które odbędzie się 15.06.2023 w Centrum Rozwoju Biznesu przy ul. Harcerskiej 2, poświęcimy niezwykle ważnej tematyce łączenia macierzyństwa z pracą zawodową.

Pomimo, że coraz więcej kobiet w Polsce pracuje zawodowo, to wciąż mają ogromnie dużo wątpliwości i pytań co do tego, jak łączyć pracę i karierę z wychowaniem dzieci.

Kiedy jest odpowiedni moment, żeby wrócić do pracy? Czy lepiej wrócić na etat, czy założyć własną firmę? Jaką opiekę zorganizować dzieciom: żłobek, przedszkole, a może opiekunkę? Jeszcze trudniej z pewnością jest rodzicom dzieci z niepełnosprawnościami czy dysfunkcjami? Często słyszymy o poświęcaniu kariery na rzecz dzieci.

Jak łączyć role osobiste z zawodowymi? Czy w dzisiejszym świecie możliwy jest spokój, satysfakcja i pełne przekonanie, że nie zaniedbujemy ani siebie, ani dzieci, ani rodziny?

Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym podzielą się z nami dwie fantastyczne kobiety, prywatnie mama i córka:

Joanna Adler  – logopeda, terapeuta dzieci z autyzmem, terapeuta integracji sensorycznej. Większość życia zawodowego poświęciła osobom z niepełnosprawnościami, ostatnio głównie z autyzmem. Prywatnie żona, mama i babcia.

Marta Grus – psycholog, doula – pracuje głównie z rodzicami w czasie okołoporodowym. Na co dzień wspiera kobiety na oddziale położniczym, ale spotyka się też z rodzicami podczas konsultacji indywidualnych oraz na tematycznych warsztatach grupowych. Zajmuje się również edukacją chustową, uczy rodziców masażu Shantala, oraz wspiera kobiety masażem szalami Rebozo, które związane są z meksykańską opieką okołoporodową. Jest Mamą 3 wspaniałych dziewczynek (dwie z nich to bliźniaczki).

Zapraszamy serdecznie!

Harmonogram spotkania: 

17:30 – 17:45 przywitanie uczestników, czas na kawę.

17:45 – 18:00 przedstawienie organizatorów i kilka słów o idei networkingu CRB.

18:00 – 19:30 dyskusja moderowana – „Jak łączyć macierzyństwo z praca zawodową i nie zwariować”?

19:30 – 20:00 networking.

Spotkanie odbędzie się w naszym biurze coworkingowym przy ul. Harcerskiej 2, III piętro.

Koszt udziału: 79 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Opłata zawiera: kawę/herbatę/wodę/ oraz wytrawno-słodkie przekąski.

Zapraszamy !