Co robić, aby mimo przedłużającej się pandemii, kolejnych obostrzeń i wzrastającej niepewności jutra, działać efektywnie, przetrwać najtrudniejszy czas, a może nawet rozwinąć biznes?
Czy realizacja celów biznesowych w czasie pandemii jest możliwa. Zdecydowanie tak, chociaż może się to wiązać z koniecznością przeprojektowania modelu biznesowego, przekonstruowania oferty, czy znalezieniem nowej niszy rynkowej.
❗️ Jestem przekonana także, że warto ten czas wykorzystać, np. jako szansę na zrobienie czegoś, na co nigdy nie mieliście czasu, na odkrycie nowych możliwości.
🚀Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który: 
➡️ ma w obecnej sytuacji problemy ze sprzedażą swoich produktów i usług,
➡️ czuje spadek motywacji i nie widzi możliwości działania z powodu aktualnej sytuacji,
➡️ potrzebuje inspiracji, wiedzy i wsparcia, aby utrzymać się na rynku i rozwijać swój biznes zapraszam Cię do dołączenia do grupy MASTERMIND.
Zapraszam osoby, które gotowe są wspierać członków grupy, dzielić się swoimi pomysłami, wiedzą, spostrzeżeniami, a także czerpać z doświadczeń innych. Wiem, że w pojedynkę trudno wymyślać w obecnej sytuacji nowe, kreatywne pomysły. Trudno też podejmować ryzyko w niepewnych czasach. Z drugiej strony, nie ma na co czekać, trzeba działać tu i teraz, a najlepiej w takiej sytuacji działać mając wsparcie innych, życzliwych nam osób.
Będziemy spotykać się ( oczywiście online) dwa razy w miesiącu i pracować z nurtującymi Was problemami, w taki sposób, aby szukać najlepszych rozwiązań. Będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz wspierać w realizacji wyznaczonych sobie celów.
Grupa odnosi sukces wtedy, kiedy każdy z jej członków realizuje swoje założenia i rozwija siebie i swój biznes.
👉 Dlaczego warto?
❗️ Bo grupa daje niesamowite wsparcie i motywację do działania,
❗️ bo możesz podzielić się swoimi wątpliwościami czy problemami i dostać konstruktywną informację zwrotną, dzięki której podejmiesz lepsze decyzje.
❗️ Możesz porównać różne punkty widzenia i odnieść je do swoich planów i doświadczeń.
📖Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej zapisz się na niezobowiązujące, pierwsze spotkanie, które odbędzie się w 13 kwietnia o godzinie 17:00.
Na spotkaniu opowiem o szczegółach projektu, pokażę przykładowe narzędzia, którymi będziemy pracować i porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach. 
Wyślij zgłoszenie na adres:  e.trzcinska@wcrb.pl
Zapraszam!