Z przyjemnością zapraszamy Przedsiębiorców z Wyszkowa i okolic na Kolejne Spotkanie Networkingowe.

Na poprzednim spotkaniu rozmawialiśmy o wyzwaniach współczesnego świata biznesu i o tym, jak sobie z tymi wyzwaniami radzić. Jak prowadzić biznes w świecie VUCA i BANI, jak podejmować decyzje, kiedy brakuje wiarygodnych danych, jak budować „odporne na kruchość” czyli elastyczne firmy?

Zastanawialiśmy się, czy czarne łabędzie zawsze wywołują negatywne skutki i na ile możemy przygotować się na ich nadejście. Dyskutowaliśmy o tym co robić, aby pomimo niepewności i lęku, który nam dzisiaj towarzyszy – działać i rozwijać swoje biznesy.

Zgodnie z obietnicą będziemy kontynuować ten temat, a także poszukamy odpowiedzi na pytanie czy warto budować strategie i wyznaczać cele rozwojowe dla firm, w czasach zmienności i niepewności.

Zapraszamy 15 lutego 2023.

Harmonogram spotkania: 

8:30 – 8:45 przywitanie uczestników, czas na kawę.

8:45 – 9:00 przedstawienie organizatorów i kilka słów o idei networkingu.

9:00 – 10:30 warsztat szkoleniowy: Jak wyznaczać cele strategiczne i operacyjne i dlaczego warto to robić w trudnych czasach?

10:30 – 11:30 przedstawienie oferty/usługi/ każdego z uczestników spotkania, w formule: Kim jestem? Co robię? Jakie produkty/usługi oferuję? Z jakim największym wyzwaniem się aktualnie mierzę?

11:30 – 12:00 dyskusja, networking, nawiązanie współpracy.

Spotkanie odbędzie się w naszym biurze coworkingowym przy ul. Harcerskiej 2, III piętro.

Koszt udziału: przy zakupie biletu do 08.02. 2023. –  69 zł, przy zakupie biletu po 08.02.2023. – 79 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.

Opłata zawiera: kawę/herbatę/wodę/ oraz wytrawno-słodkie przekąski.

Zapraszamy !