Sprawy formalno-prawne, analiza potencjału rynku, pierwsze działania sprzedażowo-marketingowe – to wszystko przeraża i może nastręczać trudności. Aby ułatwić Ci wejście na rynek przygotowaliśmy atrakcyjny

Pakiet na Start  w jego skład wchodzi:

Program dla osób, które zakładają własną firmę to stała opłata 200 zł netto/ miesiąc, przez okres 6 miesięcy. 

Proces mentor-coachingu dla początkujących przedsiębiorców.

To program wsparcia dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, a także tych, którzy dopiero myślą o założeniu własnej firmy. Pojawiające się na tym etapie trudności czy porażki skutecznie zniechęcają przedsiębiorców do dalszego działania. Pracujemy nad wzmocnieniem pewności siebie oraz utrzymaniem motywacji. Wspólnie diagnozujemy gotowość i predyspozycje do bycia przedsiębiorcą.

Budujemy poczucie odpowiedzialności, które jest determinantem osiągnięcia sukcesu. Proces zakłada przejście od etapu planów i marzeń do aktywnego działania. Dajemy także wsparcie merytoryczne w zakresie:

 

Klienci o pracy z nami:

Czasem człowiek staje na rozdrożu i nie wie, którą drogę wybrać. Wtedy dobrze, gdy spotka na swojej drodze człowieka, który poda mu pomocną dłoń.

Ewa Trzcińska jako life/biznes coach tą rękę mi podała. I za to jej gorąco dziękuję. Dzięki niej moja ścieżka zawodowa rozwija się w kierunku, o którym wcale wcześniej nie myślałam.

Ewa jest przede wszystkim otwartym, dobrym, szczerym człowiekiem i dzięki spotkaniom z nią mogłam sobie odpowiedzieć na pytania, których sama nigdy sobie wcześniej nie zadawałam. Nie było łatwo – drążyłyśmy różne obszary życia i analizowałyśmy dotychczasowe doświadczenia zawodowe. Szukałyśmy wartości, którymi w działalności chcę się kierować. Budowałyśmy wzajemnie zaufanie, które przecież w każdym biznesie jest niezbędne.

Ewa jest coachem za każdym razem świetnie przygotowanym do prowadzenia grupy, z przemyślanymi materiałami, zestawem dobieranych indywidualnie ćwiczeń. Zwraca uwagę na proces planowania i rozwijania biznesu. Dzięki Ewie mogłam sobie odpowiedzieć, jakie obszary mnie interesują, dlaczego coś zawodowo chcę robić , czemu jakieś działania nie przynoszą rezultatu, a co się udaje. Ewa jest nastawiona na cele i pomaga je doprecyzowywać, pokazuje narzędzia, dzięki którym możemy też nad celami pracować.

Anna