Jeśli potrzebujesz zmiany w swoim życiu zawodowym: 
projekt „Kobiety mają moc” – jest dla Ciebie. 

Projekt realizowany będzie w cyklu  4 spotkań:

Spotkanie 1. Organizacyjne – Poznaj swój potencjał – analiza trendu „Rosnąca rola kobiet” na podstawie mapy trendów. Przykłady wzrastającego wpływu kobiet w życiu społecznym, kulturalnym oraz biznesie – wnioski i perspektywy.
 
Spotkanie 2 . Dlaczego potrzebuję zmiany ? Co mnie blokuje- ograniczenia, przekonania? Co dokładnie chcę zmienić? Jakiego efektu zmiany się spodziewam.
 
Spotkanie 3 . Jakie mam zasoby, mocne słaby, strony – szanse i zagrożenia na rynku. W jakim kierunku chcę podążać. Jakie mam możliwości / opcje wyboru- poznaj szerszą perspektywę.
 
Spotkanie 4 . Działam – buduję swój wizerunek, wzmacniam pewność siebie i wiarę w swoje możliwości.
Znaczenie autoprezentacji i wizerunku podczas zmian jakie chcemy dokonać w życiu.
 
Dlaczego warto wziąć udział:
 
Twoja inwestycja:
Pojedyncze spotkanie: 149,00 zł.
Jednorazowo za cały cykl 540,00 zł.
Przy zgłoszeniu do 10 maja – 15% zniżki.
 
Terminy spotkań: 26 maja, 09 czerwca, 30 czerwca, 14 lipca – w godzinach 17:00-20:00.
 
Udział w pierwszym spotkaniu nie zobowiązuje do udziały w całym cyklu. Przyjdź  i zdecyduj co dalej.
 
Rezerwacja miejsca telefonicznie pod numerem 604 636 936 lub mailem: e.trzcinska@wcrb.pl 
Zapraszamy.
 
Prowadzące:
Ewa Trzcińska – Przedsiębiorca, menadżer, założycielka Wyszkowskiego Centrum Rozwoju Biznesu. Trener sprzedaży, certyfikowany coach grupowy i zespołowy oraz coach biznesu. Absolwentka kierunku Zarządzanie i Przywództwo na Uniwersytecie SWPS. Specjalizuje się w szkoleniach z kompetencji miękkich dla biznesu i w obszarze edukacji.
 
Katarzyna Bralewska – doradca rozwoju osobistego i zawodowego, mentor, stylistka wizerunku, absolwentka informatyki stosowanej i informatyki w zarządzaniu, zarządzania oświatą, wieloletni nauczyciel i wicedyrektor, współzałożycielka Akademii Twórczego Rozwoju Mogę Wszystko.
Aneta Czaplicka – jako gość specjalny – współzałożycielka spółki Dermotech Beauty, która wprowadza innowacje na rynek kosmetyczny. Mówi się, że firma odkryła eliksir młodości. Z wykształcenia lekarz medycyny weterynaryjnej, posiada 11 lat doświadczenia w zarządzaniu kluczowymi produktami i kampaniami marketingowymi w branży farmaceutycznej.