Nikt nie zakłada udanego biznesu samodzielnie – twierdzi Richard Branson.

Zanim stał się właścicielem Virgin Group i jednym z najbogatszych ludzi na świcie, doświadczył też porażki w biznesie. Dzięki swojej determinacji i wsparciu życzliwych mu ludzi dziś cieszy się niezwykłym sukcesem.

 

Jeżeli Ty także jesteś przedsiębiorcą, który wierzy w swój sukces, poszukujesz wsparcia w budowaniu i rozwijaniu swojego biznesu. Albo, jeżeli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności. Albo, jeżeli masz pomysł i chęć, ale brakuje Ci odwagi i motywacji do działania, zapraszam do wspólnej pracy w grupie MASTERMIND.
Stworzymy kameralną 6-osobową grupę osób wspierających się wzajemnie w dążeniu do realizacji indywidualnych celów biznesowych.

 

Spotykać się będziemy raz w miesiącu przez pół roku. Terminy kolejnych spotkań w roku 2018/2019 to wtorki w godzinach 17:30 – 21:00.

20 listopada – spotkanie informacyjno-kontraktowe i kolejne:

18 grudnia 2018, 22 stycznia 2019, 19 lutego 2019, 19 marca 2019, 16 kwietnia 2019.

Każde spotkanie będzie miało inny zakres tematyczny, tak aby służyło uczestnikom we wzmacnianiu ich kompetencji jako przedsiębiorców.

Tematy kolejnych spotkań:

  1. Biznes z pasją – jak wykorzystać swoje zainteresowania i mocne strony w prowadzeniu własnej działalności i jak połączyć je z potrzebami rynku.
  2. Stres moim sprzymierzeńcem – co robić, aby własny biznes nie stał się koszmarem. Czy odpowiedzialność może uskrzydlać? Czy musi być ciężarem? Jak zaplanować biznes, aby odnieść sukces i nie stać się niewolnikiem własnej firmy?
  3. Misja i wartości mojej firmy – jako kluczowe elementy wspierające rozwój i kierunek działań.
  4. Najważniejszy jest klienta – segmentacja klientów i partnerów biznesowych czyli: do kogo kierować ofertę? I jak dobierać działania marketingowo-sprzedażowe?
  5. Model biznesowy – jak ma funkcjonować moja firma dziś i w przyszłości?

Uczestnicy będą także pracować samodzielnie w okresach pomiędzy spotkaniami. W stworzonej do tego celu przestrzeni na dysku sieciowym, będą mogli konsultować na bieżąco swoje postępy.

 

Efektem pracy całego cyklu jest stworzenie przez każdego z uczestników unikalnego modelu biznesowego.

Co gwarantuję?

Zostaniesz wyposażony w wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci odnaleźć swoje miejsce na rynku.

Zbudujesz model biznesowy, który ułatwi Ci podejmowanie decyzji i działań na start, a także na dalszym etapie prowadzenia działalności.

Jeśli już prowadzisz firmę, poprawisz swoją efektywność.

Dostaniesz olbrzymią porcję wsparcia i motywacji do działania.

MASTERMIND to formuła spotkań, której propagatorem jest Napoleon Hill. W myśl zasady „Co dwie głowy to nie jedna” zauważał on, że ludzie pracując wspólnie osiągają więcej w obszarze kreowania pomysłów, rozwiązywania problemów, utrzymywania wewnętrznej motywacji, niż pracując w pojedynkę. Wykorzystamy tę zasadę.

Dlaczego ja?

Mam ponad 20 lat doświadczenia w budowaniu i rozwijaniu firmy z sektora MŚP, która dziś jest liderem w swojej branży nie tylko na rynku krajowym, ale także europejskim.

Jestem założycielką Wyszkowskiego Centrum Rozwoju Biznesu, dyrektorem handlowym w firmie Pomelac, trenerem sprzedaży, certyfikowanym coachem grupowym i zespołowym oraz coachem biznesu. Jestem także studentką II roku Zarządzania i Przywództwa na Uniwersytecie  SWPS.

Prywatnie – jestem optymistką i zarażam optymizmem, a także żoną, matką i przyjaciółką – relacje z bliskimi są dla mnie niezwykle ważne.

Inwestycja :

Płatność za pojedyncze spotkanie – 170 zł,

Płatność jednorazowa za cały cykl – 890 zł.

Informacje, zgłoszenia i rezerwacja miejsc do dnia 15 listopada 2018 pod nr tel. 604 636 936 – zapraszam.