Globalny świat daje wiele możliwości rozwoju zawodowego, jednak bez znajomości języka trudno z tych możliwości korzystać. Swobodne posługiwanie się językiem angielskim to dzisiaj Must Have dla wszystkich, którzy myślą o atrakcyjnej pracy, awansie zawodowym czy własnym biznesie.

Pomagamy przełamywać bariery oraz szlifować umiejętność swobodnego komunikowania się w sytuacjach zawodowych, a także prywatnych. Zapraszamy na kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowujemy do egzaminów takich jak FCE, BEC.

 

Zajęcia prowadzi

Joanna Martin – Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje ponad 20- sto letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zbudowała prowadząc kursy nie tylko w Polsce, ale także w Wielkiej Brytanii. 15 lat spędzonych w Londynie dały jej okazję do poznania kultury i zrozumienia mentalności brytyjskiej.

Zdobycie kwalifikacji księgowych AAT i wieloletnia praca na stanowisku księgowej, najpierw we Frances King School of English, a później w British Fencing sprawiły, że doskonale rozumie środowisko biznesowe, dlatego jest idealnym lektorem dla firm.

Jako lektor wspiera, motywuje i prowadzi ożywiony dialog ze słuchaczem. Jest otwarta i komunikatywna, co wraz z profesjonalizmem, zaangażowaniem i poczuciem humoru pozwala jej budować atmosferę wzajemnego zaufania. Słuchacz czuje się komfortowo i czerpie prawdziwą przyjemność z uczenia się, a to przekłada się naturalnie na efekty pracy.

 

Aby umówić się na bezpłatną lekcję próbną wystarczy

wysłać mail na adres: Joannakmartin@hotmail.co.uk 

lub zadzwonić pod numer 881 609 815.

Zapraszamy !