Ewa Trzcińska

Dyrektor Handlowy w Firmie Pomelac, Coach Biznesu oraz Coach Grupowy i Zespołowy Trener Sprzedaży

e.trzcinska@wcrb.pl

Od początku swojej kariery zawodowej współtworzę polsko – francuską spółkę „Pomelac”, gdzie zarządzam Działem Sprzedaży i Obsługi Klienta oraz zespołem handlowców. Praca z wymagającymi klientami, zarządzanie zespołem oraz wdrażanie strategii rozwoju w firmie produkcyjnej, wymagało ode mnie ciągłego poszukiwania inspiracji i stawiania sobie wciąż
nowych wyzwań. Jako absolwentka studiów humanistycznych (Wydział Dziennikarstwa UW) czułam, że potrzebuję wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, dlatego zrobiłam Certyfikat Menadżerski na Kierunku Nowoczesne Techniki i Metody Zarządzania w Agencji Rozwoju Gospodarczego w Poznaniu.

Wymagam dużo od siebie i od ludzi, z którymi pracuję, ale staram się także ich inspirować i wspierać w rozwoju. Aby robić to fachowo skończyłam Akademię Trenerów Sprzedaży, a następnie Studium Zawodowe Coacha Biznesu oraz Coaching Zespołowy i Grupowy w Pracowni NOVO. Aktualnie przygotowuję się do akredytacji Iternational Coach Federation.

Obszary mojej specjalizacji:

Coaching przedsiębiorczości – wsparcie dla przedsiębiorców w zakresie rozwijania biznesu.

Executive coaching – wzmacnianie kompetencji menadżerskich i przywódczych

Leadership coaching – budowanie i wzmacnianie zespołów

Warsztaty i szkolenia z zakresu: technik sprzedaży i obsługi klienta, budowania dobrych relacji z klientami, komunikacji, negocjacji.

Moją pasją jest praca z ludźmi , którzy są otwarci na nowe wyzwania i biorą życie we własne ręce.

×

Ewa Trzcińska

Ewa Trzcińska

Dyrektor Handlowy w Firmie Pomelac, Coach Biznesu oraz Coach Grupowy i Zespołowy Trener Sprzedaży

Justyna Przybysz

Właścicielka firmy Human Project, Konsultant HR, Mentor, Coach i Trener Biznesu

Jestem konsultantem HR, mentorem, coachem i trenerem biznesu. Pracuję z klientami indywidualnymi i biznesowymi.

Specjalizuję się w rozpoznawaniu potencjału i rozwijaniu talentów, które budują zaangażowanie pracowników i generują zyski firm. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji projektów z zakresu rekrutacji, rozwoju, oceny i motywacji, które realizowałam dla międzynarodowych organizacji z branży finansowej i spółek Skarbu Państwa. Jestem ekspertem w dziedzinie rozwoju strategicznych kompetencji biznesowych (zarządzanie i budowanie efektywnych zespołów, przywództwo, transformacja organizacyjna, budowanie zaangażowania pracowników). Jako trener biznesu projektuję i prowadzę warsztaty dla kadry menedżerskiej i zespołów z zakresu kompetencji miękkich i pracy zespołowej. W obszarze coachingu zajmuję się rozwojem kompetencji menedżerskich, efektywnością osobistą i planowaniem kariery.

×

Justyna Przybysz

Justyna Przybysz

Właścicielka firmy Human Project, Konsultant HR, Mentor, Coach i Trener Biznesu

Arkadiusz Brejnak

Właściciel firmy „IXPRO”. Analityk biznesowy

a.brejnak@wcrb.pl

Swoje prawie 20 letnie doświadczenie czerpałem pracując dla małych rodzinnych firm, państwowych przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji. Od początku mojej kariery zawodowej, zajmuję się zagadnieniami związanymi z analizą obecnych procesów oraz procedur w firmie, a następnie oferowaniem rozwiązań „szytych na miarę”, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności działania firmy oraz do generowania nowych przychodów.

Moje wykształcenie ekonomiczno – techniczne pozwala mi analizować potrzeby klientów nie tylko pod kątem merytorycznym ale i technologicznym, co przekłada się na przygotowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Od 2012 roku prowadzę własną działalność gospodarczą. Pomagam firmom w ich rozwoju i osiąganiu lepszych wyników min. poprzez usprawnienie procesów i optymalizację kosztów.
Każdy biznesowy problem inspiruje mnie do działania i bardzo chętnie angażuję się w jego efektywne rozwiązanie.

×

Arkadiusz Brejnak

Arkadiusz Brejnak

Właściciel firmy „IXPRO”. Analityk biznesowy