To metoda pracy w małych 6-8 osobowych grupach, której członkowie wspierają się wzajemnie w dążeniu do celu i realizowaniu wyzwań. Propagatorem metody jest Napoleon Hill, który zauważał, że ludzie pracując wspólnie osiągają więcej w obszarze min. kreowania pomysłów, rozwiązywania problemów, podejmowania wyzwań, niż pracując w pojedynkę. Istotą grupy jest wzajemne dzielenie się doświadczeniem, wiedzą, pomysłami i spostrzeżeniami. Grupa odnosi sukces wtedy, kiedy każdy z jej członków realizuje swoje założenia, rozwija siebie i swój biznes.

Spotkania odbywają się w odstępach 2-3 tygodniowych przez okres od 3 do 5 miesięcy.

Proponujemy pracę w dwóch grupach MASTERMIND:

  1. Tworzę swój biznes –   to grupa dla osób, które właśnie rozpoczęły swoją działalność gospodarczą, albo dopiero myślą o założeniu własnego biznesu. Będziemy się koncentrować na tych obszarach, które są najtrudniejsze na początku drogi. Jest to zwykle wsparcie w pokonywaniu pierwszych trudności, praca z ograniczającymi przekonaniami. Jest to poszukiwanie swoich mocnych stron i diagnozowanie obszarów do rozwoju. Będziemy zastanawiać się także jak budować swój biznes w oparciu o pasję i jak łączyć to z potrzebami rynku. Stworzymy model biznesowy.
  1. Rozwijam swój biznes – to grupa dla doświadczonych przedsiębiorców, którzy z jakiegoś powodu potrzebują wsparcia w dalszym prowadzeniu bądź rozwijaniu swojej firmy. Są to najczęściej trudności związane z zarządzaniem ludźmi, zmieniająca się sytuacja rynkowa np. pojawienie się konkurencji czy  wzrastające oczekiwania klientów. Często jest to także poszukiwanie równowagi między życiem prywatnym, a  pracą i układanie na nowo priorytetów. Wielu przedsiębiorców bowiem bardzo mocno czuje ciężar odpowiedzialności na swoich barkach, co prowadzi do spadku motywacji i wypalenia zawodowego.

Jakie korzyści daje udział w grupie MASTREMIND

  • Nowe spojrzenie na stare problemy
  • Świeże pomysły i inspirację
  • Skonfrontowanie się ze swoimi słabościami
  • Motywację do działania
  • Wymianę kontaktów
  • Wyjście z impasu, zmianę.

Klienci o pracy z nami: 

To było dla mnie niesamowite doświadczenie – mieć wsparcie od innych kobiet – przedsiębiorczych – które są na innym etapie budowania biznesu, z doświadczeniem w innych obszarach.  Na spotkania grupy raz w miesiącu przez prawie pół roku za każdym razem czekałam z niecierpliwością. Dla mnie głównym problemem na tym etapie działalności było łączenie życia zawodowego i rodzinnego – jako dla matki dwójki dzieci pełen etat i powrót do pracy nie jest łatwy.  Działalność gospodarcza była rozwiązaniem w tej sytuacji.

Podczas wspólnej pracy zrozumiałam, że własna jednoosobowa działalność gospodarcza, aby mogła się rozwijać wymaga też poświęcania więcej czasu, a prowadzenie biznesu nie jest prostą sprawą. Zobaczyłam jak bardzo brakuje mi też współpracowników, bo wartością są dla mnie właśnie kontakty z innymi ludźmi. Dzięki grupie MASTERMIND taką możliwość miałam. I za to gorąco Ewie dziękuję i polecam ją, jeśli chcą Państwo odpowiedzieć sobie na pytania zawodowe, rozwinąć biznes, zrobić lifting swojego biznesu, budować i wzmacniać zespół pracowników. Na pewno w takiej grupie narodzą się nowe pomysły i zostaną przepracowane podstawowe problemy, które w jakikolwiek sposób blokują w działalności. Na pewno nie jest to zakończenie drogi, bo przecież człowiek rozwija się przez całe życie i warto mieć wokół siebie takich ludzi jak Ewa, która swoją wiedzą, doświadczeniem i profesjonalizmem potrafi wesprzeć na ścieżce rozwoju zawodowego. Dziękuję.

Anna